Firmamız 2011 yılında Grafik Atölyesi San. ve Tic. Ltd. Şti. ismiyle iş hayatına başladı. Marka isminin tescil edilmesiyle de PASPARTU olarak yenilikçi ilkelerle hizmet verme yolunda ilerleyip gelişmektedir.

İşletmemizin faaliyet alanları grafik tasarım, promosyon, endüstriyel etiket (Metal, PVC, Folyo etiketler, marka etiketleri, uyarı ve bilgilendirme etiketleri)  ve matbaa hizmetleridir. Yakın zamanda bünyemize kattığımız  UV Baskı ve Fiber Lazer Markalama makinelerimiz ile çok farklı metaryeller üzerine baskı yapma imkanına kavuşmuş durumdayız. Taş, ahşap, PVC, akrilik, suni deri, Golf topu, metal…v.s. malzemelerde düz yüzeylere 15cm yüksekliğe kadar renkli baskı yapma imkanımız bulunmaktadır.

Lazer markalama makinemiz ile krom, paslanmaz gibi özellikle renkli baskı kabul etmeyen metal malzemeler üzerine kazıma yöntemiyle markalama yapılabilmektedir.

Promosyon ürünleri içerisinde kalem, ajanda, usb bellek, powerbank, masa isimlikleri ve benzeri ürünler önemli satışlarımız arasında yer almaktadır.

Bu alanda da www.promosyonkutusu.com sitesi üzerinden ulaşım kolaylığı sağlıyor ve bol çeşitlilikle hizmet veriyoruz.

Yaka isimlikleri de oldukça iddialı olduğumuz ürünlerdir kaliteli baskı, ürün çeşitliliği ve özel kesim uygulanabilir ürünler olması çok farklı tasarım uygulamalarına imkan tanımaktadır.

 

Not:

paspartu 
isim Fransızca passe-partout
1. isim Sergilenmek üzere hazırlanan fotoğraf veya tablonun kenarlarında fon kâğıdı ile oluşturulan, çerçeve ile konu arasındaki boşluk
2. Gidiş yönü, yol ve yolculuğun yapılacağı mevki hakkında bilgileri kapsayan, özellikle seyahat acenteleri tarafından verilen tren bileti